Lekcje tanga nuevo dostępne online

Zasada 1. Nic nie zastąpi opieki dobrego trenera

UWAGA: Żadna lekcja online nie zastąpi realnej nauki tanga z trenerem. Co więcej, nadużywanie podglądania filmików i wzorowanie się na nich bez opieki trenera lub co najmniej bardzo doświadczonego tancerza - nieuchronnie prowadzi do utrwalenia złych nawyków, które z czasem uczynią taniec z Tobą udręką dla partnera/partnerki.

Zasada 2: nie istnieje dobry tancerz nuevo bez solidnych podstaw tanga tradycyjnego

UWAGA: tango nuevo nie pozostaje w opozycji do tanga tradycyjnego. Inaczej twierdzą tylko talibowie tanga tradycyjnego (to ich własna nazwa) oraz osoby, które tak naprawdę nie potrafią tańczyć żadnego tanga. 
Zasady tanga, to uniwersalny język, za kanwie którego można budować dowolne konstrukcje taneczne. W tym - wszelkie style tanga. Identycznie jak w Twoim języku ojczystym, którego opanowanie nie czyni z Ciebie jeszcze ani dobrego mówcy, ani pisarza, ale który pozwala napisać dowolną wypowiedź w dowolnym gatunku i stylu.
Na milondze Nad Dachami
(fot: L. Hojnacki)
Liczba wyświetlanych pozycji: 8
Wybierz z listy:Opis
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Wybierz z listy:Opis
[L] Złożone sekwencje kroków neotango 10 układów Mauricio Castro (BA). Bez opisów, ale warto obejrzeć. 
[W] Technika dla panów 7 opisanych krótkich lekcji techniki do samodzielnego ćwiczenia. Poziom podstawowy i wyżej. 
[L] Warsztaty Homera i Cristiny Ladas 5 sekwencji - podsumowania lekcji znakomitych nauczycieli neotanga z SF podczas warsztatów w Budapeszcie (2009) 
[L] Warsztaty Kasi i Mateusza 8 sekwencji - podsumowania bloków warsztatowych dobrych trenerów neotanga. 
[Y] Kanał YouTube: www.youtube.com/lapotranca Kanał nauczycielki neotanga - kilka figur w wersjach neo dla pań. Poziom podstawowy, omówienia niemieckie. 
[E] Tangostudent - Homer Ladas Różne metody dostępu do bogatych zasobów edukacyjnych autorstwa jednego z najlepszych trenerów neotanga, który regularnie publikuje w Sieci dobre materiały wideo z opisami słownymi i tekstowymi. 
[L] Warsztaty Marii Mondino i Ismaela Ludmana 3 sekwencje - podsumowania bloków warsztatowych dobrych trenerów neotanga 
[W] Sekwencja ćwiczeń z techniki dla panów Poziom średniozaawansowany 
Liczba wyświetlanych pozycji: 8